En İyi 10 Torrent Sitesi (2017)

En İyi 10 Torrent Sitesi

1- Kickass Torrents (KAT)

Listenin en iyisi diyebiliriz. Açıldığı günden bu güne zirveyi hiç bırakmayan Kickass Torrents, bir çok farklı domain ile hizmet vermeye devam ediyor. Kickass Torrents’e buradan ulaşabilirsiniz.

2- TorrentZ

Defalarca kapanıp tekrar açılan TorrentZ, 2017’nin en popüler torrent siteleri arasında hizmet vermekte. TorrentZ’e buradan ulaşabilirsiniz.

3- 1337X

2017’nin en popüler siteleri arasında yer alan ve Avrupa’da oldukça popüler olan 1337X, yine ilk 10’da yer alıyor. 1337X’e buradan ulaşabilirsiniz.

4- IsoHunt

Yine yılın en popüler torrent sitelerinden olan IsoHunt her geçen gün artan yenilikçiliği ile hizmet vermeye devam ediyor. IsoHunt’a buradan ulaşabilirsiniz.

5- RARBG

Her yıl en popülerler arasında mutlaka yerini alan RARBG, bu sene ki listemizin 5. sırasında yer almakta. RARBG’ye buradan ulaşabilirsiniz.

6- Zamunda 

Kickass Torrents’in yokluğunda hüküm süren Zamunda.net yine yılın en popülerleri arasında bulunuyor. Zamunda’ya buradan ulaşabilirsiniz.

7- Bit Snoop

Barındırdığı 200 milyonun üzerinde ve hala artmakta olan dosya sayısıyla hizmet vermekte olan Bit Snoop yıllardır ilk 10 listesinde varlığını sürdürmekte. Bit Snoop’e buradan ulaşabilirsiniz.

8- The Pirate Bay

Torrent sitelerin en iyilerinden biri olan The Pirate Bay, defalarca kapanıp tekrar açılmasına rağmen hizmet vermeye devam ediyor. The Pirate Bay’e buradan ulaşabilirsiniz

9- ExtraTorrent 

Yılın torrent siteleri arasında popüler olacağı şüphesiz olan ExtraTorrent, Her yıl olduğu gibi bu yılda ilk 10’da yerini alıyor. ExtraTorrent’e buradan ulaşabilirsiniz.

10- The Pirate Bay

Listenin en iyileri arasında yer alan The Pirate Bay, bir çok yasal sorunla karşılaşmasına rağmen hizmet vermeye devam ediyor. The Pirate Bay’e buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here