Ana sayfa Teknoloji En İyi 10 Torrent Sitesi (2017)

En İyi 10 Torrent Sitesi (2017)

En İyi 10 Torrent Sitesi

1- Kickass Torrents (KAT)

Listenin en iyisi diyebiliriz. Açıldığı günden bu güne zirveyi hiç bırakmayan Kickass Torrents, bir çok farklı domain ile hizmet vermeye devam ediyor. Kickass Torrents’e buradan ulaşabilirsiniz.

2- TorrentZ

Defalarca kapanıp tekrar açılan TorrentZ, 2017’nin en popüler torrent siteleri arasında hizmet vermekte. TorrentZ’e buradan ulaşabilirsiniz.

3- 1337X

2017’nin en popüler siteleri arasında yer alan ve Avrupa’da oldukça popüler olan 1337X, yine ilk 10’da yer alıyor. 1337X’e buradan ulaşabilirsiniz.

4- IsoHunt

Yine yılın en popüler torrent sitelerinden olan IsoHunt her geçen gün artan yenilikçiliği ile hizmet vermeye devam ediyor. IsoHunt’a buradan ulaşabilirsiniz.

5- RARBG

Her yıl en popülerler arasında mutlaka yerini alan RARBG, bu sene ki listemizin 5. sırasında yer almakta. RARBG’ye buradan ulaşabilirsiniz.

6- Zamunda 

Kickass Torrents’in yokluğunda hüküm süren Zamunda.net yine yılın en popülerleri arasında bulunuyor. Zamunda’ya buradan ulaşabilirsiniz.

7- Bit Snoop

Barındırdığı 200 milyonun üzerinde ve hala artmakta olan dosya sayısıyla hizmet vermekte olan Bit Snoop yıllardır ilk 10 listesinde varlığını sürdürmekte. Bit Snoop’e buradan ulaşabilirsiniz.

8- The Pirate Bay

Torrent sitelerin en iyilerinden biri olan The Pirate Bay, defalarca kapanıp tekrar açılmasına rağmen hizmet vermeye devam ediyor. The Pirate Bay’e buradan ulaşabilirsiniz

9- ExtraTorrent 

Yılın torrent siteleri arasında popüler olacağı şüphesiz olan ExtraTorrent, Her yıl olduğu gibi bu yılda ilk 10’da yerini alıyor. ExtraTorrent’e buradan ulaşabilirsiniz.

10- The Pirate Bay

Listenin en iyileri arasında yer alan The Pirate Bay, bir çok yasal sorunla karşılaşmasına rağmen hizmet vermeye devam ediyor. The Pirate Bay’e buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK